אודותהמשרד ממוקם בשדרות בן גוריון 63 בקרית ביאליק ומחזיק סניף נוסף בקיבוץ מצובה ומעניק שירותים משפטיים לתושבי הגליל, נהריה קריות וחיפה. על קהל לקוחות המשרד נמנים אנשים פרטיים, בעלי עסקים, מוסדות חברות ועמותות.

משרדי מטפל בכל תיק ותיק במקצועיות ובכובד ראש הראוי לו, שכן לשיטתי הטיפול המשפטי הוא לא רק ב"תיק" אלא שמאחורי ה"תיק" קיימים בני אדם.
במשרדי ספריה משפטית עתירת חומר ומידע הכוללת ספרים, אוגדני חקיקה, מאמרים ופסיקות הרלוונטיות לנושאי התמחות המשרד. משרדי מחובר לתוכנות המשפטיות המתקדמות ביותר בישראל, המתעדכנות מידי יום ביומו בפסיקות בתי המשפט, בתיקוני חקיקה, בהצעות חוק ועוד.
ציבור לקוחות המשרד מבוסס על אלו המגיעים אליי בעקבות פרסומים במדיה ובעיקר בהמלצת לקוחות מרוצים ומוקירי תודה.


פעילות המשרד מתמקדת במספר מישורים עיקריים :

  • מקרקעין – לעו"ד נרקיס לביא ניסיון רב בתחום המקרקעין, המשרד מתמחה בעריכת חוזים למכירת דירה / רכישת דירה (עד לרישום הדירה בטאבו על שם הקונה), עריכת חוזי שכירות, ייצוג רוכשים בקניית דירה מקבלן, העברה בטאבו של דירה מהורים לילדם, רישום דירה בטאבו לאחר צו ירושה / צו קיום צוואה, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, ייצוג בהשגות מס שבח והיטל השבחה. המשרד גם עוסק בעריכת בדיקות מקדמיות בטרם רכישת מקרקעין.
  • דיני משפחה – ייצוג הלקוחות וניהול כולל של הליך הגירושין על מורכבותו ורגישותו הן בבית המשפט והן בבית הדין הרבני. ייצוג צדדים בתביעות גירושין, תביעות משמורת ילדים והסדרי ראיה, תביעות למזונות, חלוקת רכוש, הסכמי נישואין וידועים בציבור. כמו כן, המשרד מתמחה בעריכת צוואות (לרבות צוואות הדדיות), בהגשת התנגדויות לקיום צוואות, בצווי ירושה, צווי קיום צוואה, מינוי מנהל עיזבון וכיוצ"ב.• הקמת חברות / עמותות – המשרד מעניק ללקוחותיו שירות של רישום והקמת חברות ועמותות. כן מטפל המשרד בפירוק חברה מרצון.

    • עריכת חוזים – המשרד עורך עבור לקוחותיו חוזים שונים עפ"י הצרכים, למשל: חוזה שותפות, חוזה רכישת מיטלטלין, הסכמים להעברת מניות, הסכם רכישת עסק, וכיוצ"ב.

  • נזיקין – המשרד עוסק בתביעות נזיקין, ליקויי בניה ותביעות ביטוח.
    את כל אלה אני מעמיד לרשות לקוחותיי, כשטובתם ניצבת תמיד לנגד עיניי. הטיפול מתבצע תוך השקעת מאמצים (נושאי פרי) להקטנת העימות בין בני הזוג ככל האפשר.
    סגנון ההתנהלות המקצועי שלי מבוסס על נחישות ורגישות: נחישות חסרת פשרות להשיג למען לקוחותיי את המקסימום המגיע להם על פי חוק, לצד לקיחת אחריות אישית, שנועדה לשמור כי לקוחותיי לא יאבדו את הרגישות האנושית בדרך להשגת המטרה.