תחומי התמחותפעילות המשרד מתמקדת במספר מישורים עיקריים :

מקרקעין – לעו"ד נרקיס לביא ניסיון רב בתחום המקרקעין, המשרד מתמחה בעריכת חוזים למכירת דירה / רכישת דירה (עד לרישום הדירה בטאבו על שם הקונה), עריכת חוזי שכירות, ייצוג רוכשים בקניית דירה מקבלן, העברה בטאבו של דירה מהורים לילדם, רישום דירה בטאבו לאחר צו ירושה / צו קיום צוואה, תביעות לפירוק שיתוף במקרקעין, ייצוג בהשגות מס שבח  והיטל השבחה. המשרד גם עוסק בעריכת בדיקות מקדמיות בטרם רכישת מקרקעין.

דיני משפחה – ייצוג הלקוחות וניהול כולל של הליך הגירושין על מורכבותו ורגישותו הן בבית המשפט והן בבית הדין הרבני. ייצוג צדדים בתביעות גירושין, תביעות משמורת ילדים והסדרי ראיה, תביעות למזונות, חלוקת רכוש, אבהות, הסכמי נישואין וידועים בציבור. כמו כן, המשרד מתמחה בעריכת צוואות (לרבות צוואות הדדיות), בהגשת התנגדויות לקיום צוואות, בצווי ירושה, צווי קיום צוואה, מינוי מנהל עיזבון וכיוצ"ב.

  • הקמת חברות / עמותות - המשרד מעניק ללקוחותיו שירות של רישום והקמת חברות ועמותות. כן מטפל המשרד בפירוק חברה מרצון.
  • עריכת חוזים - המשרד עורך עבור לקוחותיו חוזים שונים עפ"י הצרכים, למשל: חוזה שותפות, חוזה רכישת מיטלטלין, הסכמים להעברת מניות, הסכם רכישת עסק, וכיוצ"ב.
  • נזיקין – המשרד עוסק בתביעות נזיקין, ליקויי בניה, אובדן כושר עבודה, תאונות דרכים קשות ותביעות ביטוח.

את כל אלה אני מעמיד לרשות לקוחותיי, כשטובתם ניצבת תמיד לנגד עיניי. הטיפול מתבצע תוך השקעת מאמצים (נושאי פרי) להקטנת העימות בין בני הזוג ככל האפשר.
סגנון ההתנהלות המקצועי שלי מבוסס על נחישות ורגישות: נחישות חסרת פשרות להשיג למען לקוחותיי את המקסימום המגיע להם על פי חוק, לצד לקיחת אחריות אישית, שנועדה לשמור כי לקוחותיי לא יאבדו את הרגישות האנושית בדרך להשגת המטרה.